Atsiskaitymo būdai

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

  • Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste - tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su banku. Mokant už prekes šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į atitinkamame jo pasirinktame banke esančią elektroninės parduotuvės UAB "Biofabrikas" sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
  • Apmokėjimas banko pavedimu - tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas pavedimą į UAB "Biofabrikas" banko sąskaitą atlieka internetu, arba, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į elektroninės parduotuvės UAB "Biofabrikas" banko sąskaitą.
  • Apmokėjimas grynaisiais pinigais - tai apmokėjimas, kai grynieji pinigai sumokami prekę pristačiusiam kurjeriui. Pirkėjas privalo turėti ir sumokėti kurjeriui tikslią pinigų sumą  už užsakytas prekes.

Atsiskaitydamas pirmaisiais dviem apmokėjimo būdais, Pirkėjas įsipareigoja už prekes apmokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

Pirkėjui išsirinkus pageidaujamas prekes ir sudarius sutartį su Pardavėju (susipažinus su Taisyklėmis bei pažymėjus varnelę prie teiginio „Sutinku"), į jo nurodytą elektroninio pašto adresą bus atsiųsta išankstinio apmokėjimo sąskaita-užsakymas, o po apmokėjimo PVM sąskaita-faktūra. Sąskaitose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir pristatymo mokesčiai.

Kontaktai:

UAB „BIOFABRIKAS”
Statikų g. 9, Statikų km., Deltuvos sen., LT – 20123 Ukmergės raj.
Įm. kodas 182705844
PVM kodas LT 827058415
A/s LT 40 7300 0101 5177 8534

SWEDBANK AB Lietuva
Tel.: +370 340 63647
El. paštas: pardavimai@biofabrikas.lt